Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na Týden inovací 2018

Napsal uživatel Jan Rylich dne 13. Květen 2018 - 22:56.

Vážení čtenáři, ve dnech 14. - 20. května 2018 se bude na mnoha místech České republiky konat akce zaměřená na podporu vědy, technologií a inovací, Týden inovací 2018.

Tématem letošního ročníku bude zejména robotika a umělá inteligence. Hlavní událostí přitom bude inovační veletrh a mezinárodní konference, která se bude konat v pondělí 14. května 2018 ve Fóru Karlín v Praze, kde bude k vidění mj. robotický exoskeleton ReWalk, elektromobil Tesla X či robotka Sophia, která jako první robot vybavený umělou inteligencí získala státní občanství (v Saudské Arábii).

Kromě toho ale Týden inovací nabídne celou řadu dalších akcí a doprovodných událostí - od školení "GDPR v marketingu" (15. května, Impact HUB Brno), přes panelovou diskusi Společnost 4.0 (16. května, business hub Opero v Praze) či představení robotů LEGO Mindstorms (18. května, IQLANDIA v Liberci), až po MindfulnessCON 2018, největší konference z oblasti všímavosti a zvládání stresu v ČR a na Slovensku (19. května, DUP39 v Praze).

Týden inovací ČR 2018 organizuje European Leadership & Academic Institute (ELAI) nabízející inovativní workshopy s předními byznys osobnostmi ČR. Osobní záštitu nad Týdnem inovací ČR 2018 oficiálně udělili prezident Hospodářské komory ČR, Vladimír Dlouhý, generální ředitelka Svazu průmyslu a dopravy České republiky, Dagmar Kuchtová, rektor Českého vysokého učení technického v Praze, Vojtěch Petráček a předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Karel Havlíček.

Podrobnější informace jsou k dispozici na webových stránkách akce a na Facebooku.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.