Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na konferenci DisCo 2016

Napsal uživatel Jan Rylich dne 7. Červen 2016 - 21:36.

Vážení čtenáři, ve dnech 20. - 22. června 2016 se bude v prostorách Paralelní Polis v Praze konat již 11. ročník mezinárodní konference o distančním vzdělávání DisCo, tentokrát s podtitulem "Towards open education and information society".

Konference je určena všem zájemců o distanční vzdělávání a učení (se) za pomocí ICT. Vítáni jsou učitelé, výzkumníci, studenti, lektoři a zájemci o vzdělávání ať už z veřejné, neziskové či privátní sféry. DisCo rádo uvitá i vzdělávací startupy. Podtématy konference jsou například otevřené vzdělávací zdroje (OER), wiki systémy, m-learning, masivní otevřené online kurzy, gamifikace, otevřené 3D vzdělávací světy, autorské právo ve vzdělávání a další.

Konferenci DisCo spolupořádá Centrum pro studium vysokého školství, společně s Ústavem informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty UK. Konference se bude konat v příjemném prostředí Paralelní Polis (Dělnická 43, Praha 7), kde si můžete vyzkoušet např. i platbu bitcoiny.

Podrobnější informace o konferenci jsou k dispozici na webových stránkách disconference.eu, kde byl před pár dny zveřejněn i předběžný program, v lednové pozvánce na Ikarovi či na Facebooku. Registrační formulář je k dispozici zde; uzávěrka přihlášek je cca 10. června 2016.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
registration login password