Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na Innovation Summit Prague a Inovační veletrh 2017

Napsal uživatel Jan Rylich dne 24. Květen 2017 - 22:16.

Vážení čtenáři, ve dnech 26. - 27. května 2017 se bude v prostorách Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v pražských Dejvicích konat dvoudenní Innovation Summit Prague, jehož součástí bude (taktéž dvoudenní) Inovační veletrh.

"Chcete si vychutnat drink mixovaný robotem? Vyzkoušet si teleportaci? Zvítězit v samurajském VR souboji? Vidět jak fungují 3D tiskárny? Užít si den v budoucnosti se svými přáteli a navázat nové kontakty? To vše můžete zažít na Inovačním veletrhu probíhajícím v rámci Innovation Summit Prague, hlavní události Týdne inovací ČR 2017.".

Kromě zmiňovaného Inovačního veletrhu se bude v rámci summitu konat také celodenní odborná konference (v pátek 26. května). Součástí Týdne inovací je také řada doprovodných událostí.

Týden inovací ČR 2017 organizuje European Leadership & Academic Institute (ELAI). Záštitu nad akcí oficiálně přijal předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka, Svaz průmyslu a dopravy České republiky a Hospodářská komora České republiky (podrobnosti viz pozvánka).

Podrobnější informace jsou k dispozici na webových stránkách Týdne inovací, na informačním webu Eventbrite a v neposlední řadě také na Facebooku. Vstup na veletrh je volný.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.