Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Pozvánka na 6. ročník Národního semináře informačního vzdělávání

Napsal uživatel Jan Rylich dne 19. Květen 2016 - 21:23.

Vážení čtenáři, rádi bychom vás pozvali na šestý ročník Národního semináře informačního vzdělávání (NASIV), který se bude konat ve dnech 6.– 9. června 2016 v prostorách Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Konference je zaměřena na sdílenou praxi učících knihovníků veřejných a akademických knihoven, stejně jako studenty a vyučující souvisejících knihovnických a informačně-vědních oborů (SŠ, VOŠ, VŠ). Těšit se můžete na čtyři dny nejen odborných přednášek a workshopů zaměřených na témata informačního vzdělávání, jako výzkumy v informačním vzdělávání, didaktiky a metodiky, technologie ve vzdělávání, prosazování informačního vzdělávání v knihovnách či mediální gramotnost.

Podrobnější informace jsou k dispozici na webu nasiv.kisk.cz, kde je možné se přihlásit k odběru newsletterů, nebo se připojte k FB události VI. Národní seminář informačního vzdělávání (NASIV). Na webu najdete také kompletní program s anotacemi jednotlivých přednášek a workshopů a registraci, která je otevřena do 3. 6. 2016. NASIV je bez konferenčního poplatku – kapacita je však omezená. Akce je financována Mezinárodním visegrádským fondem (IVF) VF03/2015Stg.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.