Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nové internetové knihkupectví www.e-garamond.cz myslí i na knihovny

Čas nutný k přečtení
2 minut
Již přečteno

Nové internetové knihkupectví www.e-garamond.cz myslí i na knihovny

0 comments
Autoři: 

Při vstupu do nového internetového knihkupectví www.e-garamond.cz Vás na první pohled zaujme příjemné, decentní prostředí a přehledná grafická úprava, na druhý pohled široká nabídka standardních i nadstandardních služeb.

Novinky, které se objeví v pravém hlavním sloupci, jsou z produkce sedmi nakladatelství - Aurora, Dauphin, DharmaGaia, Garamond, Labyrint, Tichá Byzanc a Vyšehrad. Na stránkách e-garamond najdete jejich kompletní nabídky, které oslovují podobnou skupinu čtenářů. Především jsou to tituly z oblasti beletrie, společenskovědní literatury, duchovní literatury, poezie, ale i jazykové učebnice a dvojjazyčné texty světové klasické literatury s odborným komentářem. Vyhledávat mezi nimi lze velmi jednoduše pomocí klíčových slov, žánrů nebo podle nakladatelů a jejich edic. Po nalezení požadované knihy objednáváte standardním způsobem elektronických obchodů ukládáním zboží do nákupního košíku a potvrzením objednávky.

E-garamond však nabízí kromě výběru způsobu platby a doručení knih také speciální službu dárkového balení a dárkového šeku - ideální možnost jak někoho překvapit a potěšit darovanou knihou. Můžete objednat konkrétní tituly, předem je zaplatit a nechat doručit v dárkovém balení kurýrem na jakoukoliv adresu - ovšem pouze po Praze. Pro mimopražské čtenáře, nebo v případě, že si nevíte rady s výběrem těch správných knížek, zaplatíte dárkový šek v libovolné hodnotě, který dostane obdarovaný poštou, a na základě identifikačního čísla si vybere knihy, které mu e-garamond zdarma doručí. V obou případech můžete připojit osobní přání.

Internetové knihkupectví www.e-garamond.cz nemyslí pouze na koncové zákazníky, kterým nabízí 20 % slevu z běžné maloobchodní ceny, ale i na knihkupce a knihovníky, kteří při objednávce knih v jakékoliv hodnotě získají 30 % rabat.

Na stránkách knihkupectví probíhá pravidelná literární soutěž, kde nejrychlejší správná odpověď vyhrává soutěžícímu knihu z produkce nakladatelství Garamond dle vlastního výběru. Další z nadstandardních služeb, které usnadňují výběr a rozšiřují informační zázemí o titulech, jsou ukázky z textu. Vzhledem k nedávnému spuštění knihkupectví je najdete zatím jen u několika knih, jejich nabídka se však bude postupně rozšiřovat. Do budoucna e-garamond připravuje nabídku elektronických knih ke stažení (v současné době jsou k dispozici Malé básně v próze Charlese Baudelaira v dvojjazyčné verzi) a rozšiřování informací o titulech, jako např. recenze z českých periodik.

V nejbližší době budete moci na hlavní stránce Ikara sledovat nabídku novinek internetového knihkupectví e-garamond, která bude průběžně aktualizována.


Firemní prezentace e-garamond

Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Nové internetové knihkupectví www.e-garamond.cz myslí i na knihovny. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 6 [cit. 2024-04-23]. urn:nbn:cz:ik-10741. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10741

automaticky generované reklamy
registration login password