Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Letní soutěž časopisu Ikaros „Prázdninové brouzdání erotickou literaturou“

Čas nutný k přečtení
2 minut
Již přečteno

Letní soutěž časopisu Ikaros „Prázdninové brouzdání erotickou literaturou“

Autoři: 
Rubrika: 

Doba letní je časem (aktivního) oddychu a Ikaros proto jako obvykle přichází se svou soutěží, která je letos zaměřena na erotickou literaturu. Nezastíráme, že při volbě námětu jsme se inspirovali jedním z hlavních témat letošního Světa knihy (Láska a vášeň v literatuře), nicméně zaměření a obsah otázek je zcela originální. Doufáme tedy, že se rádi necháte zlákat na dobrodružnou výpravu do světa erotického písemnictví, při které se pobavíte i poučíte. Potřebovat budete jen bystrou hlavu, kombinační schopnosti a přístup k internetu.

Kdo se rozhodne k účasti, měl by vědět, že:

  1. soutěž probíhá od 2. července do 31. srpna 2008;
  2. soutěž má devět otázek; otázky jsou otevřené, bez možností správných odpovědí a mají rostoucí obtížnost;
  3. soutěže se může zúčastnit kdokoliv (kromě členů redakce časopisu Ikaros a jejich rodinných příslušníků);
  4. odpovědi se posílají na adresu soutez@ikaros.cz, a to nejpozději do času vystavení následující otázky. Do e-mailu uveďte prosím vaše jméno a adresu vašeho trvalého bydliště. Jednou zaslanou odpověď již nelze opravit dalším e-mailem.

PRŮBĚH A VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE

Každou prázdninovou středu – počínaje 2. červencem a konče 27. srpnem 2007 – bude na samostatné stránce se snadno zapamatovatelnou adresou http://www.ikaros.cz/soutez zveřejněna vždy jedna z devíti soutěžních otázek. Tamtéž budou průběžně uváděny i správné odpovědi.

Každá otázka je oceněna počtem bodů podle své obtížnosti, která odpovídá pořadí otázky: tedy za první otázku obdržíte 1 bod, za druhou otázku 2 body, za pátou otázku 5 bodů atd. Obtížnost otázek jsme po zkušenostech z minulých ročníků soutěže nastavili tak, abyste správné odpovědi „nevygooglili“ po minutě na internetu, ale zároveň aby se z jednotlivých otázek nestala nepřekonatelná a neřešitelná překážka.

Soutěž vyhrává soutěžící s nejvyšším počtem bodů, pokud dojde ke shodě, rozhoduje čas přijetí odpovědí (počítat se bude celkový čas u všech odpovědí). Oceněna budou první tři místa.

Kromě tří hlavních vítězů budou odměněni tři vylosovaní soutěžící, kteří zašlou správné odpovědi alespoň na tři otázky. Soutěžící, kteří získají jednu z hlavních výher, jsou z tohoto losování vyřazeni.

Výsledky soutěže zveřejníme v zářijovém čísle časopisu Ikaros. Průběžně budete moci sledovat anonymizované počty celkových a správných odpovědí na stránce soutěže.

Ceny


Hlavní výhry:
1. místo: DVD s filmem Quills: perem markýze de Sade
2. místo: Kniha Slastná to noc : čítanka francouzské erotické literatury 18.–20. století (Protis, 2008)
3. místo: Kniha Milostné scény a erotika v českém filmu (Petrklíč, 2006)

Vylosovaní soutěžící: publikace z erotické edice nakladatelství Dybbuk

ZÁVĚREM

Přejeme příjemné léto a s těmi, kteří si jej rozhodnou zpestřit naší soutěží, se těšíme na pravidelná týdenní virtuální setkávání. Pokud by vám týdenní interval připadal dlouhý, můžete si jej zkrátit stručným ohlédnutím za dosavadními ročníky nejen letních soutěží časopisu Ikaros.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Letní soutěž časopisu Ikaros „Prázdninové brouzdání erotickou literaturou“. Ikaros [online]. 2008, ročník 12, číslo 7 [cit. 2022-07-06]. urn:nbn:cz:ik-12903. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/12903

automaticky generované reklamy