Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Květen plný setkávání

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Květen plný setkávání

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 
Necháváme za sebou jednatřicet květnových dní, nabitých knižně - knihovnicko - informačními aktivitami. Veletrh Svět knihy, konference INFORUM a Knihovnická dílna byly ty nejvýznamnější.

V rámci konference INFORUM 2000 byla vyhlášena anketa o Ceny INFORUM 2000. Mezi devíti nominovanými byl i 3. ročník Ikara (1999) a tak jsme si (podobně jako loni) prožili před vyhlášením výsledků na Infomejdanu napínavé chvíle. A podobně jako loni zůstal i letos Ikaros těsně před stupni vítězů, tedy na nevděčném 4. místě. Přesto bereme tuto skutečnost jako velký úspěch (vždyť Ikaros ukázal záda takovým počinům, jako je např. server Ministerstva zahraničních věcí ČR Euroskop), za který vděčíme vám, našim čtenářům, spolupracovníkům, zkrátka - spřízněným duším. Zbývá ještě poblahopřát těm institucím a jejich počinům, které na "medailové" pozice o Ceny INFORUM 2000 dosáhly: Regionální knihovně Karviná za elektronickou meziknihovní výpůjční službu (1. místo), Knihovně Akademie věd ČR za zpřístupnění nových zrekonstruovaných prostor (2. místo) a Národní knihovně ČR za její snahu vytvářet konzorcia knihoven (3. místo).

Jelikož se vydávání Ikara kryje se školním rokem, na dva měsíce se nyní odmlčíme, abychom načerpali nové síly a na září pro vás připravili nějaké to překvapení.

Redakce Ikara vám přeje krásné léto. 

Klíčová slova: 
Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
CELBOVÁ, Iva. Květen plný setkávání. Ikaros [online]. 2000, ročník 4, číslo 6 [cit. 2021-09-24]. urn:nbn:cz:ik-10571. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10571

automaticky generované reklamy
registration login password