Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

INFORUM 2012

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

INFORUM 2012

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

jak už jsme vás včera informovali v krátké zprávě (a jak můžete vidět i nahoře v informačním banneru), časopis Ikaros je opět hlavním mediálním partnerem konference Inforum. Stejně jako v minulých letech se tedy můžete těšit na on-line reportáže z jednotlivých přednášek a workshopů, které se budou na našich stránkách objevovat od dnešního dne (tj. pondělí 21.5.) až do čtvrtečního odpoledne.

Hlavní program konference probíhá stejně jako každý rok v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze a těšit se můžete na zajímavé přednášející z celého světa a samozřejmě i zajímavá témata zahrnující vše od pokročilého vyhledávání, přes Open Access, e-knihy či sociální sítě až po nejnovější trendy a produkty v oblasti profesionálních informačních zdrojů.

Ještě jednou vás tedy zveme do světa informací a znalostí, do světa zajímavých přednášek a pestrobarevných posterů, do světa, který právě začíná společně s 18. ročníkem konference Inforum!

Jan Rylich & redakce

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
RYLICH, Jan. INFORUM 2012. Ikaros [online]. 2012, ročník 16, číslo 5/2 [cit. 2021-05-16]. urn:nbn:cz:ik-13863. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13863

automaticky generované reklamy
registration login password