Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Informujte v Ikarovi o svých BMI akcích

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Informujte v Ikarovi o svých BMI akcích

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Čas plyne jako voda a před dveřmi máme další březen. A s ním další ročník akce "Březen - měsíc Internetu", do kterého se již tradičně zapojují také knihovny. Časopis Ikaros pro vás, pracovníky knihoven, při této příležitosti připravuje speciální službu: v polovině února zpřístupníme elektronický formulář, jehož prostřednictvím budete moci zasílat tiskové zprávy o připravovaných a uskutečněných akcích v rámci BMI. Všechny vaše zprávy budou přístupné všem čtenářům Ikara, a to minimálně do konce března (tedy konce BMI). (Jistě si vzpomínáte, že s podobnou aktivitou jsme přišli u příležitosti loňského Týdne knihoven.)

Nyní zpět k tomuto číslu Ikara - co v něm například najdete? Rozhovor je tentokrát věnován Rudolfu Vlasákovi, řediteli Ústavu informačních studií a knihovnictví FF UK.

Začátkem února bude spuštěn zkušební provoz Jednotné informační brány (společného projektu Národní knihovny ČR, Univerzity Karlovy a Státní technické knihovny). Článek Bohdany Stoklasové přináší podrobné informace a praktickou ukázku základních funkcí JIB.

Akvizitérům i vydavatelům domácí knižní produkce se po zániku dosavadní podoby týdeníku Nové knihy komplikuje situace - více se dozvíte v článku nazvaném Konkurenční boj o akvizitéry českých knihoven.

Příjemné a poučné čtení vám přeje

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Informujte v Ikarovi o svých BMI akcích. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 2 [cit. 2024-05-25]. urn:nbn:cz:ik-10877. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10877

automaticky generované reklamy