Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ikaros uspěl jako multimediální partner Infora

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ikaros uspěl jako multimediální partner Infora

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Třídenní maraton spojený s online zpravodajstvím a živým vysíláním z konference INFORUM 2001 skončil úspěchem. Cíl, který jsme si předsevzali - nabídnout té části odborné veřejnost, která se nemohla Infora zúčastnit, bohatý informační servis, se podařilo beze zbytku splnit. Technické potíže, kterých jsme se obávali vzhledem k tomu, že jsme s touto činností neměli dosud zkušenosti, se nám (až na jednu výjimku - desetiminutový výpadek obrazu 30. května) naštěstí vyhnuly.

Zájem o zpravodajství postupně narůstal - vrcholu dosáhl 31. května, kdy jsme zaznamenali 152 unikátních návštěvníků. Videopřenos sledovalo současně průměrně deset lidí (tento počet vzrostl během panelové diskuse na závěr konference až na 24!). Jeho kvalita pochopitelně kolísala v závislosti na přenosové rychlosti síťové linky, výkonu počítače, barevné hloubce monitoru atd., ale od počátku jsme se snažili umožnit stejný zážitek všem uživatelům bez ohledu na způsob jejich připojení k Internetu. V této souvislosti uvítáme vaše reakce na tento projekt.

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali firmám Briard a Albertina icome Praha a Vysoké škole ekonomické za technickou a organizační pomoc, bez níž by nebylo možné tento unikátní experiment realizovat.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ikaros uspěl jako multimediální partner Infora. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 6 [cit. 2024-04-23]. urn:nbn:cz:ik-10737. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10737

automaticky generované reklamy