Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ikaros je s vámi pět let!

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ikaros je s vámi pět let!

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Duben je měsíc, ve kterém vyšlo historicky první číslo časopisu Ikaros a kdy tedy Ikaros slaví své narozeniny. Letošní duben je pak z tohoto pohledu obzvláště významný, neboť Ikaros oslaví 14. dubna 2002 již své 5. narozeniny!

Tato událost však pro nás není důvodem k zaslouženému odpočinku, ba naopak. Pro vás, naše milé čtenáře, připravujeme u příležitosti 5. narozenin Ikara velkou soutěž o velké ceny!!! Soutěžit se bude o hodnotné ceny věnované významnými sponzory, zúčastnit se bude moci kdokoliv z vás. Víc už ale nyní neprozradíme - podmínky soutěže a první otázka budou zveřejněny v pondělí 15. dubna. Sledujte stránky Ikara!

My v redakci při příležitosti 5. narozenin Ikara samozřejmě vzpomínáme, bilancujeme, ale také se díváme do budoucnosti. V té nejbližší pro vás vedle řádných čísel vydávaných začátkem každého měsíce připravujeme (podobně jako minulý rok) online zpravodajství slovem i obrazem z letošního 8. ročníku konference Inforum. Dále chystáme vizuálně drobné, ale funkčně dosti velké změny v podobě jednotlivých čísel.

Rádi bychom vám všem poděkovali za přízeň, kterou časopisu Ikaros věnujete – ať už jako čtenáři anebo jako naši spolupracovníci-autoři. Velice by pomohlo redakci i obsahu časopisu, kdybychom znali vaše názory, připomínky a podněty a kdyby se více čtenářů stávalo také autory. Neboť bez toho se Ikaros jistě nemůže dále zlepšovat.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ikaros je s vámi pět let!. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 4 [cit. 2023-03-25]. urn:nbn:cz:ik-10899. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10899

automaticky generované reklamy