Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Aprílové přemítání

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Aprílové přemítání

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Vážení čtenáři,

když se 1. dubna na několik hodin na stránkách Ikara místo běžného obsahu objevilo toto sdělení, možná někteří z vás zaváhali a přičetli ho na vrub narušení integrity časopisu cizím vetřelcem. Drobný aprílový žertík však pro vás připravila redakce, která zanechala svůj podpis ve zdrojovém kódu inkriminované stránky, takže síťově gramotnější kolegové se nechali zmást jen na chviličku.

Mezi články dubnového čísla tak už prosím žádné aprílové vylomeniny nehledejte, i když např. text Víta Pátka by tak mohl působit. Místopřísežně prohlašujeme, že Vít Pátek existuje a že svůj příspěvek míní zcela vážně. Vznikl na základě debaty, která by podle nás nemusela být marná ani pro širší odbornou veřejnost, proto jsme V. Pátka požádali, aby své názory formuloval právě pro nás časopis. Věříme, že vzbudí diskuzi, která svým významem a dopadem může aprílové dubnové dny přesáhnout.

Inspirativní čtení.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
SCHWARZ, Josef. Aprílové přemítání. Ikaros [online]. 2010, ročník 14, číslo 4 [cit. 2024-04-21]. urn:nbn:cz:ik-13405. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13405

automaticky generované reklamy
registration login password