Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ze surfařova bookmarku

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ze surfařova bookmarku

0 comments
Autoři: 

Výborně zpracovaná stránka Keith Haringa. Počínaje životopisem, přes výstavu obrazů až k jeho animacím (flipbooks). Jste-li zrovna v Americe, můžete si objednat některé z jeho děl.

Virtuální muzeum Salvatora Dalího se vším všudy. Kvalita nasnímaných obrazů je vysoká, přenosová rychlost kupodivu také. Nezapomeňte při této příležitosti navštívit Home page autora těchto stránek.

Chcete se naučit hrát na piano online? Máte možnost - Piano on the net.

Filmová hudba na Internetu - odborné studie, nabídkové katalogy, domovské stránky interpretů i skladatelů a široká nabídka klipů.

Rozčilují vás filmová klišé?
Jsou sebrána a uspořádána na jedné příjemně zpracované stránce.

Plné texty stovek časopisů, novin a reprodukce map nabízí Electric Library. Volný přístup do báze, v níž lze vyhledávat podle klíčových slov, trvá 30 dní.

Chcete-li vědět, jak hlasují vaši poslanci, navštivte příslušnou sekci na parlamentních stránkách. Zřejmě pro přehlednost je zde možno vyhledávat dle čísla schůze i dle čísla hlasování, která - jak asi tvůrci předpokládají - průměrný volič zná. Zajímavý je přehled výsledků hlasování jednotlivých poslanců - na to se ovšem také dostanete až po zadání příslušného čísla (lze to lišácky obejít, zadejte číslo hlasování 1 a poté už vyhledávejte jen podle jmen).

Software ke stažení nemusíme hledat jen v anonymních FTP archivech. Nepřeberné množství programů všeho druhu (nikoli jen shareware, jak by název napovídá) lze získat rovněž na serveru SHAREWARE.COM. Stačí zvolit klíčové slovo a pak čekat (vesměs úspěšně) na odezvu. Apropos, pozor na platnost beta verzí!

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ze surfařova bookmarku. Ikaros [online]. 1997, ročník 1, číslo 2 [cit. 2022-11-30]. urn:nbn:cz:ik-10016. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10016

automaticky generované reklamy
registration login password