Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Soutěž Ikara zná své vítěze!

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Soutěž Ikara zná své vítěze!

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Soutěž, která byla vyhlášena před dvěma týdny s cílem odlehčenou formou připomenout 5. výročí vzniku Ikara, dospěla do finále! Zbývá učinit poslední, všemi jejími účastníky očekávaný krok: určit vítěze. Staly se jimi a věcné ceny si na Infomejdanu mohou převzít: Marie Čadková (Městská knihovna v Praze), Milena Novotná (Kolářova knihovna Katovice) a Zlata Houšková (Národní knihovna ČR). Všem jmenovaným kolegyním blahopřejeme a ostatním soutěžícím děkujeme, že se připojili k oslavě Ikarových narozenin! Bližší informace hledejte v rekapitulaci soutěže.

K této pro nás významné události se vážou ještě dva příspěvky: ohlédnutí za pětiletou historií Ikara od šéfredaktorky P. Jedličkové, které obsahuje také několik statistických údajů, a dále fotografie ze setkání redakčního kruhu v restauraci U sádlů.

Nezapomeňte však na ostatní nabídku tohoto čísla. Vedle pravidelných sloupků o medicínských informačních zdrojích, elektronických seriálech, informační politice EU, digitalizaci a webových prezentacích knihoven v něm najdete samozřejmě aktuality v našem oboru za poslední měsíc.

Příjemné čtení vám přeje

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Soutěž Ikara zná své vítěze!. Ikaros [online]. 2002, ročník 6, číslo 5 [cit. 2023-03-25]. urn:nbn:cz:ik-10915. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10915

automaticky generované reklamy
registration login password