Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ikaros poprvé v srpnu

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Ikaros poprvé v srpnu

0 comments
Autoři: 
Rubrika: 

Oproti předcházejícím ročníkům je ten letošní svým způsobem premiérový: Ikaros se rozhodl neudělat si prázdniny - přilétá za svými čtenáři i v obou letních měsících a dostojí tak skutečně svému statutu měsíčníku.

Přestože je léto v plném proudu, ani toto číslo Ikara netrpí pověstnou "okurkovou sezónou". Vedle stálic, jako jsou odborné sloupky (které se od tohoto čísla rozrůstají o sloupek na téma "Knižní trh a Internet") či rozhovor - tentokrát s Danielou Tkačíkovou - je pro vás mimo jiné připraveno první z avizovaných hodnocení služeb knihoven, tentokrát se oko uživatelovo zaměřilo na Ústřední knihovnu Městské knihovny v Praze.

Stále máte šanci zapojit se do letní prázdninové soutěže Ikara, kterou jsme vyhlásili již v červnu. Soutěžit o dárkový balíček Ikara můžete ve třech kategoriích: nejzajímavější prázdninové foto, nejvtipnější prázdninový zážitek a "knihovna o prázdninách". Uzávěrku jsme po zralé úvaze posunuli o měsíc - své příspěvky tedy zasílejte na náš redakční e-mail do 20. září 2001.

Krásné léto vám přeje

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Ikaros poprvé v srpnu. Ikaros [online]. 2001, ročník 5, číslo 8 [cit. 2024-07-24]. urn:nbn:cz:ik-10779. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/10779

automaticky generované reklamy