Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSA představuje: RefWorks – webový systém pro správu bibliografických citací a kolekci elektronických časopisů z vydavatelství SAGE (Gabriele Bertioli)

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

CSA představuje: RefWorks – webový systém pro správu bibliografických citací a kolekci elektronických časopisů z vydavatelství SAGE (Gabriele Bertioli)

0 comments
Autoři: 

Cambridge Scientific Abstract produkuje 65 databází z různých oborů, z nichž více než 50 je zpřístupňováno v rámci služby Internet Database Service – IDS (ve vylepšené verzi 6.2). Výsledkem spolupráce mezi CSA a Sage Publications je možnost přístupu do několika desítek plných textů časopisů z různých oborů. G. Bertioli informovala o podmínkách předplatného služby IDS, která zajišťuje přístup k více než 20 000 článkům, a prezentovala nový nástroj RefWorks. RefWorks zajišťuje správu bibliografických záznamů, umožňuje import záznamů z online databází a vyhledávání a formátování záznamů podle osobní potřeby. RefWorks je první webový systém pro správu bibliografických záznamů, umožňuje proto sdílet data a přistupovat k nim z různých míst, a to nezávisle na typu prohlížeče a technické platformě. Funkce a ovládání RefWorks byly prezentovány na konkrétních příkladech.

(js)

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. CSA představuje: RefWorks – webový systém pro správu bibliografických citací a kolekci elektronických časopisů z vydavatelství SAGE (Gabriele Bertioli). Ikaros [online]. 2003, ročník 7, číslo 5/2 [cit. 2022-11-27]. urn:nbn:cz:ik-11286. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/11286

automaticky generované reklamy