Knihovník/knihovnice v oddělení služeb

Napsal uživatel Václav Šubrta dne 16. Duben 2019 - 10:28.
zajímavou práci v odborné knihovně (směnný provoz); platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platného mzdového tarifu VŠE; 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, zvýhodněný tel. tarif vč. dat, příspěvek na důchodové připojištění, možnost využití firemní školky; možnost profesního růstu, jazykové vzdělávání zaměstnanců
Náplň práce:
poskytování výpůjčních služeb uživatelům knihovny; poskytování informací o službách knihovny, referenční a informační služby; údržba a revize fondu; zjednodušená katalogizace staršího fondu
Platnost:
Úterý, 16. Duben 2019 - 10:30 - Pátek, 31. Květen 2019 - 10:30
Požadavky:
SŠ vzdělání; samostatnost, spolehlivost, pečlivost; znalost práce na PC; angličtina aktivně; praxe v knihovně výhodou
Kontaktní osoba:
Jana Uhlíková
Organizace:
Vysoká škola ekonomická v Praze
Telefon:
224095581

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password