Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nové názvosloví v podávaných inzerátech

Čas nutný k přečtení
1 minuty
Již přečteno

Nové názvosloví v podávaných inzerátech

0 comments
Autoři: 

Prosíme laskavé uživatele naší seznamky, aby ve svých inzerátech užívali názvosloví podle posledních norem našeho výhradního dodavatele softwaru, alespoň do doby, než bude aplikována záplata. Slovo muž je ode dneška nahrazeno výrazem kolík, slovo žena potom výrazem zdířka.

Příklad inzerátu: Svobodný kolík hledá zdířku pro celoživotní spojení. Děti a domácí zvířata vítána.

Prosíme laskavé uživatele naší rubriky Hobby – Elektronika, aby nadále při poptávce po konektorech nevyužívali názvosloví kolík/zdířka, ale aby využívali v českých zemích zavedené názvosloví samec/samice.

Uživatelé rubrik Hobby – Domácí mazlíčci, Sex, erotika a Společník/Společnice mohou i nadále využívat pro jednoduchost označení samec a samice. V případě označení muže či ženy potom i Kolík a Zdířka.

Změny jsou platné minimálně do doby, než se bude naše outsourcované oddělení IT schopno připojit k internetu a instalovat následující záplatu: http://support.microsoft.com/kb/952149/. Podle dostupných odhadů bude vše uvedeno do normálního stavu po skončení období dešťů v Indii.

P.S.: Tedy až naprší a uschne, a tudíž i oschne telefonní vedení k našemu call centru.

Hodnocení: 
Zatím žádné hodnocení
IKAROS, redakce. Nové názvosloví v podávaných inzerátech. Ikaros [online]. 2008, ročník 12, číslo 13 [cit. 2023-01-29]. urn:nbn:cz:ik-13013. ISSN 1212-5075. Dostupné z: http://ikaros.cz/node/13013

automaticky generované reklamy
registration login password