Správce fondu v Knihovně Filosofického ústavu AV ČR

Napsal uživatel Bozena Kankova dne 19. Leden 2016 - 12:51.
Knihovna Filosofického ústavu hledá kolegyni/kolegu na pozici správce fondu. Jedná se o pozici na hlavní pracovní poměr případně podle domluvy. Nabízíme zajímavou různorodou práci v menším pracovním kolektivu v historickém centru Prahy, zaměstnanecké výhody (odborná školení, stravenky, 5 týdnů dovolené). Nástup je možný od dubna 2016 nebo podle vzájemné dohody.
Náplň práce:
Evidence a organizace fondu knihovny (stavění, ochrana a revize fondu podle knihovního zákona, technický popis knihovních dokumentů); ukládání vrácených knihovních dokumentů a přírůstků do fondu knihovny; agenda upomínek a úbytků (odpisy knihovních jednotek); agenda meziknihovní výpůjční služby v rámci ČR; rozvoj elektronických služeb a technického zázemí knihovny (dílčí administrace webových stránek a EIZ, skenování, dohled nad údržbou uživatelských počítačů, kopírovacích zařízení a skenerů apod.); služby ve studovně.
Platnost:
Úterý, 19. Leden 2016 - 12:45 - Neděle, 7. Únor 2016 - 23:45
Požadavky:
VŠ vzdělání knihovnického nebo příbuzného směru; zkušenost s knihovním systémem Aleph výhodou; práce na obdobné pozici výhodou; zkušenost s administrací webových stránek a jiných uživatelských aplikací výhodou; aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (aj, nj); dobrá uživatelská znalost aplikací MS Office (minimálně Word a Excel); orientace v oblasti oborových elektronických informačních zdrojů vítána; zájem o práci v odborné knihovně; bezúhonnost, komunikativnost a spolehlivost. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a označením pozice zasílejte nejpozději do 7. 2. 2016 na emailovou adresu knihovny: knihovna@flu.cas.cz. Vybraní kandidáti postupující do druhého kola výběrového řízení budou informováni nejpozději do 12. 2. 2016.
Organizace:
Knihovna Filosofického ústavu AV ČR, v. v. i.
Telefon:
221 183 304

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password