Národní knihovna ČR - kurátor digitální knihovny

Napsal uživatel Václav Jiroušek dne 24. Listopad 2015 - 14:12.
hlavní pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou po 1 roce - platové zařazení podle platných mzdových předpisů - zaměstnanecké benefity (stravenky, karta AMG, zlevněné vstupy do partnerských kulturních institucí) - 5 týdnů dovolené
Náplň práce:
obsahová správa digitálních knihoven Kramerius 3 a Kramerius NDK obsahujících na 40 milionů stran digitalizovaných dokumentů bohemikální povahy - opravy dat, importy a exporty dat, vytváření virtuálních sbírek digitálních dokumentů - spolupráce při datových migracích mezi digitálními knihovnami - spolupráce na rozvoji uživatelského rozhraní digitální knihovny - komunikace s uživateli, propagace obsahu digitální knihovny
Platnost:
Úterý, 24. Listopad 2015 - 13:45 - Pondělí, 7. Prosinec 2015 - 23:30
Požadavky:
analytické myšlení - VŠ vzdělání (knihovnické vzdělání výhodou) - zájem o problematiku správy digitálních dat a digitálních knihoven nebo dlouhodobé ochrany digitálních dat - dobré komunikační dovednosti slovem i písmem - znalost angličtiny na úrovni porozumění odbornému textu - znalost autorského zákona - znalost XML výhodou - preferujeme uchazeče s možností nástupu k 1.1.2016 - v případě vážného zájmu zašlete prosím nejpozději do pondělí 7. prosince Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis na adresu vaclav.jirousek@nkp.cz
Kontaktní osoba:
Václav Jiroušek
Organizace:
Národní knihovna České republiky

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password