Krajská vědecká knihovna v Liberci hledá katalogizátorku/katalogizátora

Napsal uživatel PhDr. Helena Ko... dne 7. Říjen 2020 - 7:34.
Hledáme kolegu pro jmennou a věcnou katalogizaci tištěných a elektronických zdrojů. Platové ohodnocení podle Nařízení vlády č. 300/2019 Sb., platová třída 10. Pracovní úvazek: 100 % Předpokládaný nástup: leden 2021, nebo dohodou
Náplň práce:
• jmenná a věcná katalogizace tištěných a elektronických dokumentů • tvorba a harmonizace jmenných a věcných autorit • odpolední služba v provozních odděleních jednou za čtyři týdny
Platnost:
Středa, 7. Říjen 2020 - 7:15 - Pondělí, 30. Listopad 2020 - 0:00
Požadavky:
• VŠ vzdělání, ideálně knihovnického nebo příbuzného směru • základní znalost katalogizačních pravidel RDA a problematiky věcného zpracování výhodou • výborný všeobecný přehled • spolehlivost, důslednost, aktivní přístup • výborná znalost češtiny, dobrá pasivní znalost některého světového jazyka • počítačová gramotnost, orientace v elektronických informačních zdrojích
Kontaktní osoba:
Eva Hájková
Organizace:
Krajská vědecká knihovna v Liberci
Telefon:
+420 482 412 121

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>