Knihovna na Vinohradech hledá pracovníka na pozici knihovník - katalogizátor (poloviční úvazek)

Napsal uživatel PhDr. Pavel Farkas dne 27. Září 2015 - 15:13.
- práce na poloviční úvazek (20 hodin týdně) na dobu určitou (do 30. 8. 2016) s možností prodloužení - nástup možný ihned - ohodnocení dle platných mzdových tabulek, platová třída 8, stravenky - různorodá práce v malém kolektivu
Náplň práce:
- jmenná i věcná katalogizace knih - dohled ve studovně, reprografické služby - práce s on-line katalogem - údržba fondu
Platnost:
Sobota, 26. Září 2015 - 10:15 - Úterý, 6. Říjen 2015 - 15:00
Požadavky:
- vzdělání v oboru podmínkou - výborná uživatelská znalost práce s PC podmínkou - znalost katalogizačních pravidel podmínkou - znalost knihovnického systému Clavius výhodou - pracovní doba nerovnoměrná, převážně 14:00 – 18:00, možno individuálně přizpůsobit Vhodné pro čerstvé absolventy škol s knihovnickým zaměřením nebo dálkově studující. Adresa: Knihovna na Vinohradech, Vinohradská 1431/69, 120 00 Praha 2 Životopis a motivační dopis prosím zasílejte na reditel@knv.cz
Organizace:
Knihovna na Vinohradech

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>