Zajištění dozoru a výpůjčních služeb v knihovně - (DPP)

Napsal uživatel Ing. Helena Vorlová dne 26. Červenec 2018 - 12:39.
Akademická knihovna Jihočeské univerzity hledá zodpovědnou, spolehlivou a flexibilní osobu do výpůjčních služeb v knihovně v odpoledních hodinách (Po - Čt 16 - 20, Pá 15 - 18) na dobu určitou. Vhodné zejména jako brigáda pro studenty (110 Kč/hod.).
Náplň práce:
Dozor ve vstupních prostorách knihovny (informační pult a šatna); obsluha u výpůjčních pultů včetně drobného poradenství (vyhledávání knih v katalogu, poradenství k technice).
Platnost:
Čtvrtek, 26. Červenec 2018 - 12:30 - Pondělí, 20. Srpen 2018 - 12:30
Požadavky:
Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita; anglický jazyk na min. úrovni B1 výhodou; dobrá znalost práce na PC, znalost prostředí knihovny a jejích služeb výhodou; ochota denního zajištění dozoru výhodou. Motivační dopis (max. jedna strana A4) a strukturovaný životopis zašlete elektronicky do 20. srpna na adresu vorlova@lib.jcu.cz
Kontaktní osoba:
Helena Vorlová

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>