Vývojář zaměřený na rozvoj knihovních informačních systémů.

Napsal uživatel Mgr. Pavla Rygelová dne 19. Září 2017 - 9:57.
- možnost práce při studiu (flexibilní pracovní doba, pracoviště v kampusu univerzity) - dobrý pracovní kolektiv - zázemí velké a stabilní organizace - získání zkušeností se systémy DSpace, ORCID, Open Monograph Press a dalšími
Náplň práce:
Přijmeme vývojáře zaměřeného na rozvoj knihovních informačních systémů.
Platnost:
Úterý, 19. Září 2017 - 9:45 - Pátek, 20. Říjen 2017 - 9:45
Požadavky:
- znalost jazyka Java - znalost jazyka PHP a Perl výhodou - znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript) - znalost jazyka SQL - analytické myšlení a týmovou spolupráci - pečlivost a spolehlivost - základní znalost systému Linux - schopnost pracovat s dokumentací v anglickém jazyce
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Centrum informačních technologií
Telefon:

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>