Výběrové řízení na služební místo odborný rada v oddělení rešerší

Napsal uživatel Hana Churáčková dne 10. Duben 2018 - 9:41.
Předseda Úřadu průmyslového vlastnictví vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada v oddělení rešerší v Úřadu průmyslového vlastnictví. Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu do služby na služebním místě je 1. červen 2018 nebo dle dohody.
Náplň práce:
Náplň činnosti na služebním místě spočívá v provádění specializovaných rešerší k předmětům práv průmyslového vlastnictví v relevantních informačních zdrojích, v zajišťování informačních služeb pro veřejnost, v podpoře uživatelů při práci s rešeršními systémy průmyslověprávních informací, v podílení se na akcích ke zvyšování průmyslověprávního povědomí laické i odborné veřejnosti, v zajišťování kooperačních programů se zahraničními organizacemi na ochranu průmyslového vlastnictví (EUIPO, EPO, WIPO atd.).
Platnost:
Úterý, 10. Duben 2018 - 9:30 - Pondělí, 23. Duben 2018 - 9:30
Požadavky:
Podrobné informace o nabídce služebního místa, o předpokladech, požadavcích a o podmínkách pro přihlášení se do výběrového řízení, včetně formuláře žádosti, jsou zveřejněny na stránkách: www.upv.cz/cs/upv/zamestnani/volna-sluzebni_pracovni-mista.html. V případě Vašeho zájmu je nutné žádost, včetně požadovaných příloh podle zákona č. 234/2014 Sb., podat předepsaným způsobem, tj. osobně, poštou, datovou zprávou nebo e-mailem se zaručeným elektronickým podpisem, ve lhůtě do 23. dubna 2018.
Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Gavendová
Organizace:
Úřad průmyslového vlastnictví
Telefon:
tel. 220383350

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>