Vedoucí oddělení IT - Národní filmový archiv

Napsal uživatel Mgr. Pavla Janásková dne 1. Březen 2018 - 16:38.
● samostatnou práci v oblasti IT ● možnost zapojení do výzkumných projektů ● 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreační středisko, zdravotní volno ● volný vstup do kina Ponrepo
Náplň práce:
● řízení a plánování činnosti IT oddělení (v současnosti 3 zaměstnanci) ● správa a dohled počítačové sítě (Cisco, Mikrotik) ● správa a údržba e-mail serveru, web serverů (operační systém Linux) ● správa a údržba filmografických databází ● plánování rozpočtu, nákup a obnova HW/SW vybavení ● podílení se na vytváření strategií a jejich implementace ● častá komunikace se zaměstnanci NFA ● komunikace s dodavateli IT služeb
Platnost:
Čtvrtek, 1. Březen 2018 - 16:30 - Pátek, 30. Březen 2018 - 16:30
Požadavky:
● SŠ nebo VŠ technického zaměření nebo odpovídající praxe ● znalost PC hardware a síťového hardware/software ● orientace v problematice systémové administrace (Linux/Windows) ● zkušenost s vedením týmu ● zkušenost s návrhem IT systémů a znalost relačních databází výhodou. Požadované ​​dokumenty​: ● osobní dotazník ● profesní životopis ● motivační dopis ● kontakt na minimálně 2 reference
Kontaktní osoba:
personalistka: paní Barbora Ligačová
Organizace:
Národní filmový archiv

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password