Vedoucí oddělení filmografie a katalogizace - Národní filmový archiv

Napsal uživatel Mgr. Pavla Janásková dne 1. Březen 2018 - 16:32.
● zajímavou práci v oblasti informačních věd, pořádání informací, audiovize ● grantové, výzkumné a publikační možnosti ● podporu vlastního odborného rozvoje, včetně zapojení do mezinárodní komunity ● 5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, zdravotní volno, rekreační středisko pro zaměstnance ● volný vstup do kina Ponrepo ● úvazek: 1,0
Náplň práce:
● vedení oddělení NFA zaměřeného na tvorbu filmografií a katalogizaci audiovizuálních děl a materiálů ● řízení personální a odborné agendy oddělení ● dohled nad sjednocováním a standardizací pracovních postupů (implementace standardu EN 15907, implementace kontrolovaných slovníků, tvorba filmových autorit apod.) ● ve spolupráci s dalšími odděleními NFA příprava přechodu na jednotný informační systém ● komunikace s odbornými partnery NFA v oblastech sdílení metadat, katalogizace apod. ● perspektivně vedení souvisejících grantových a/nebo výzkumných projektů
Platnost:
Čtvrtek, 1. Březen 2018 - 16:30 - Pátek, 30. Březen 2018 - 16:30
Požadavky:
● VŠ vzdělání (vzdělání v oblasti informačních studií výhodou) ● zkušenost s vedením týmu ● zkušenost s pořádáním informací v databázích ● pokročilá počítačová gramotnost ● schopnost týmové i samostatné koncepční práce ● spolehlivá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou ● morální bezúhonnost ● osobní dotazník (ke stažení zde) ● profesní životopis ● motivační dopis ● kontakty na minimálně 2 reference
Kontaktní osoba:
personalistka: paní Barbora Ligačová
Organizace:
Národní filmový archiv

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>