Vedoucí knihovny Geologického ústavu AV ČR, v. v. i. (zástup za mateřskou dovolenou)

Napsal uživatel Sabina Janíčková dne 3. Březen 2017 - 8:42.
Práci na plný úvazek v menším kolektivu. Platové zařazení dle platového předpisu GLÚ AV ČR, v. v. i. 5 týdnů dovolené, ředitelské volno. Stravenky. Možnost dalšího vzdělávání. Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail janickova@gli.cas.cz nejpozději do 26. 3. 2017. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Předpokládané datum nástupu: duben/květen 2017.
Náplň práce:
Zajištění bezproblémového provozu knihovny a poskytování knihovnických služeb jejím uživatelům. Katalogizace dokumentů. Výpůjční služby. Registrace čtenářů. Akvizice informačních pramenů. Práce s elektronickými informačními zdroji. Práce v databázi ASEP. Zajišťování MVS a MMVS. Zajišťování meziknihovní i mezinárodní meziknihovní výměny publikací.
Platnost:
Pátek, 3. Březen 2017 - 8:45 - Pondělí, 27. Březen 2017 - 0:00
Požadavky:
Schopnost samostatné i týmové práce. Organizační schopnosti. Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost. Velmi dobré komunikační schopnosti. Alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka, výhodou je rovněž znalost dalších světových jazyků (především NJ, RJ). Znalost prostředí Microsoft Windows, Microsoft Office. SŠ/VŠ vzdělání (ideálně knihovnického zaměření). Zkušenost s prací v knihovně - velkou výhodou je praxe v knihovně podobného typu, ideálně v knihovně některého z ústavů AV ČR. Znalost prací souvisejících s elektronickými informačními zdroji (plnotextovými i citačními) na velmi dobré úrovni. Zkušenosti s katalogizací v systému ALEPH dle pravidel RDA. Zkušenosti s výpůjčním protokolem systému ALEPH. Znalost databáze ASEP a RIV. Zkušenosti se zajišťováním MVS a MMVS.
Kontaktní osoba:
Sabina Janíčková
Geologický ústav AV ČR, v. v. i. Rozvojová 269 165 00 Praha 6 – Lysolaje

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password