Uměleckorprůmyslové museum hledá knihovnici/knihovníka do katalogizace

Napsal uživatel Eva Vondálová dne 10. Říjen 2017 - 17:16.
Uměleckoprůmyslové museum v Praze je státní příspěvkovou organizací. Muzeum odborně spravuje a vědecky zpracovává umělecké sbírky a provozuje veřejnou knihovnu zaměřenou na volné a užité umění, architekturu a design. Přijmeme knihovnici/knihovníka do katalogizace a výpůjčních služeb. Nabízíme: • pestrou práci ve specializované knihovně, která je součástí muzea s mezinárodním dosahem • celý pracovní úvazek (zástup za MD) s perspektivou trvalého PP • dlouhodobou perspektivu v příjemném pracovním prostředí • platové zařazení dle tabulek MK ČR- třída 11 • benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, členství v AMG
Náplň práce:
• Zpracování nové i starší literatury do katalogu knihovny, retrokatalogizace • Spoluvytváření speciálního tematického hesláře • Výpůjční služba v knihovně, informační a rešeršní služby • Činnosti související s evidencí fondu, vyřazování dokumentů
Platnost:
Úterý, 10. Říjen 2017 - 17:15 - Pondělí, 23. Říjen 2017 - 17:15
Požadavky:
Požadujeme: • vysokoškolské vzdělání v oboru knihovnictví, prokazatelnou praxi z působení v oboru • znalost současných katalogizačních pravidel, zkušenost s užíváním knihovních systémů • časovou flexibilitu, samostatnost, pečlivost • komunikativnost, zájem o práci s lidmi • angličtinu na komunikativní úrovni, znalosti dalšího cizího jazyka výhodou • orientace v problematice digitalizace výhodou • základní orientaci v oblastech výtvarné umění, užité umění a design vítána
Kontaktní osoba:
Eva Vondálová
Organizace:
Knihovna Uměleckoprůmyslového musea v Praze
Telefon:
770 135 478

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>