Pracovník Zeměměřické knihovny – specialista na RIV

Napsal uživatel Ing. Tereza Klozová dne 18. Červen 2018 - 13:46.
Výzkumný ústav geodetický, topografický a kartografický, v.v.i., zastoupený Ing. Jiřím Drozdou, vedoucím ODIS a Zeměměřické knihovny hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovního místa Pracovník Zeměměřické knihovny – specialista na RIV Sjednaný druh práce: HPP – 0,5 úvazek Nabízíme: nástup od září 2018, případně dohodou. Vhodné i pro absolventy. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování.
Náplň práce:
Náplň práce: Samostatné zajištění evidence publikační činnosti pro RIV za malý výzkumný ústav. Vytváření statistik a různých sestav založených na RIV. Práce s aplikací VAVER. Možnost komplexního zaškolení. Dále monitoring oblasti vědy a výzkumu. Výpomoc při běžném knihovním provozu malé knihovny, práce s knihovním systémem. (SŠ) Pomoc při průběžné revizi fondu. (VŠ) Samostatná práce na aktivním rozvoji knihovny dle vlastních návrhů, sledování grantové problematiky v oblasti knihovnictví.
Platnost:
Pondělí, 18. Červen 2018 - 13:45 - Pátek, 31. Srpen 2018 - 23:45
Požadavky:
Požadované znalosti: Požadované vzdělání buď SŠ nebo VŠ (knihovnický nebo informatický směr výhodou). Vyšší počítačová gramotnost, schopnost učit se nové věci, pečlivost. Znalost angličtiny pasivně, znalost azbuky výhodou. Znalost základních knihovnických standardů, praxe v knihovně. Schopnost po zaškolení použít linuxovou příkazovou řádku k zadávání jednoduchých linuxových příkazů. Místo výkonu práce: Zdiby (Ústecká 98, 250 66 Zdiby). Vaši přihlášku se strukturovaným profesním životopisem zasílejte do 31.8.2018 na e-mail: knihovna@vugtk.cz. Do předmětu zprávy uveďte: Volné místo – Zeměměřická knihovna Vaše osobní údaje budou zpracovány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, nejdéle však po dobu 1 roku od jejich zaslání.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Drozda
Organizace:
VÚGTK, v.v.i.
Telefon:
226802354

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password