Pracovník (m/ž) ve výpůjčních službách Univerzitní knihovny UPCE

Napsal uživatel Blanka Jankovská dne 23. Září 2021 - 12:11.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
• přátelskou atmosféru menší univerzitní knihovny • práci v příjemném univerzitním kampusu • prostor pro osobní i profesní růst • možnost vzdělávání se v oboru • kurzy angličtiny na pracovišti • příspěvek na stravování v menze nebo stravenkový paušál • 6 týdnů dovolené • zvýhodněné volání od O2 • smlouvu na dobu určitou (1 rok) s perspektivou na dobu neurčitou
Náplň práce:
• budete poskytovat výpůjční služby a informační podporu uživatelům knihovny (tj. zejména studentům a akademickým pracovníkům) • budete mít možnost spolupracovat na rozvoji výpůjčních a informačních služeb knihovny • pokud budete mít zájem, po zapracování se mohou Vaše pravomoci a odpovědnost rozšířit i dalšími směry (informační vzdělávání, podpora vědy a výzkumu, propagace…) • musíte také počítat s tím, že občas budete manipulovat s balíky knih • 1x týdně na Vás vyjde odpolední služba do večerních hodin
Platnost:
Čtvrtek, 23. Září 2021 - 12:00 - Středa, 27. Říjen 2021 - 23:00
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru knihovnictví (velmi vhodné pro absolventy) nebo min. 3 roky praxe u výpůjčního/informačního pultu v akademické/vědecké/krajské knihovně • znalost AJ na úrovni minimálně A2 – musíte se domluvit se zahraničními studenty a zaměstnanci • velmi dobré komunikační schopnosti a velkou míru ochoty a vstřícnosti při komunikaci s uživateli • smysl pro práci v týmu • kladný vztah k informačním technologiím a mladým lidem • chuť vzdělávat se • elán zkoušet nové věci a posouvat služby univerzitní knihovny o kus dál • Nástup možný ihned, nebo podle dohody. • Pokud Vás tato pozice zaujala a máte chuť se přidat k našemu týmu, pošlete do 27. 10. 2021 životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu. • Všem kandidátům odpovíme a vybrané kandidáty následně pozveme na osobní pohovor.
Kontaktní osoba:
Ing. Blanka Jankovská
Organizace:
Univerzita Pardubice
Telefon:
+420 466 036 534

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>