Poptávám částečný úvazek v knihovně, Moravskoslezský kraj

Napsal uživatel Mgr. Martina Pe... dne 30. Duben 2017 - 9:12.
Typ:
Poptávka (Hledám práci)
Dobrý den, jmenuji se Martina Petrášová, absolvovala jsem na Filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě obor Informační a knihovnická studia. Hledám práci na částečný úvazek v knihovně na území Moravskoslezského kraje, jelikož jsem osoba se zdravotním handicapem v neurologického charakteru , který mne omezuje hlavně v řeči - komunikuji hlavně písemnou formou pomocí mobilu. Rovněž mám problémy s jemnou motorikou obou rukou a s chůzí.
Náplň práce:
Díky výše uvedeným obtížím potřebuji delší dobu při psaní na PC, hlavně pokud se jedná o delší texty. V rámci povinné školní praxe jsem byla 3 měsíce v Městské knihovně v Českém Těšíně. Náplní mé práce byla obsluha kopírky, vyřizování výpůjček, zápis přírůstků do knihovního systému (práce se systémem DAWINCI), vymýšlení křížovek pro dětské čtenáře, odpovídání na dotazy na webu Ptejte se knihovny, vyřazování knih. Jazykové znalosti: angličtina - základní Technické znalosti a dovednosti: MS Windows XP / Vista / 7, MS Windows 8 / 10, Textový editor (MS Word), Tabulkový kalkulátor (MS Excel), Prezentační program (MS PowerPoint), Internet / e-mail, MS Outlook, MySQL, práce v databázích českých i zahraničních v rámci studia, tvorba anotací a rešerší.
Platnost:
Sobota, 29. Duben 2017 - 12:15 - Pátek, 30. Červen 2017 - 12:15
Požadavky:
Bude mi vyhovovat i minimální úvazek, protože bych nechtěla ztratit poznatky nabyté studiem a zároveň bych ráda poznala a zvládla práci knihovníka v praxi. Bydlím v Českém Těšíně.
Kontaktní osoba:
Martina Petrášová

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>