Operátor/ka informačních a komunikačních technologií

Napsal uživatel Bc. Ondřej Lehrl dne 8. Leden 2018 - 11:05.
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 278/2015 Sb. - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou - možnost navýšení platu po uplynutí zkušební doby - pracoviště v Centrálním depozitáři v Praze 15 - Hostivaři - zaměstnanecké benefity (stravenky; AMG karta opravňující k bezplatným nebo zvýhodněným vstupům do řady vybraných památek, muzeí a galerií) - 5 týdnů dovolené, až 3 dny zdravotního volna - stabilitu státní organizace - přátelský kolektiv
Náplň práce:
- obsluha počítačové aplikace při řešení a realizaci úloh digitalizace knihovních fondů podle daných postupů - úprava publikací určených k digitalizaci, řezání, separace, obsluha zařízení pro úpravu publikací - obsluha speciálních zařízení pro skenování a digitalizaci, převod na datová media - zajišťování základní údržby a nastavení těchto zařízení - zpracovávání nestandardních požadavků na zpracování dat, jejich archivaci, přesun a zabezpečení - vyhodnocování průběžných výsledků zpracovávání, zajišťování odstraňování případných závad a navrhování optimalizace
Platnost:
Pondělí, 8. Leden 2018 - 11:00 - Pondělí, 22. Leden 2018 - 0:00
Požadavky:
- občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR – nutnost ovládat český jazyk) - fyzická osoba, která dosáhla min. 18 let věku - způsobilost k právním úkonům - bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena) - nástup leden 2018 / dle dohody
Kontaktní osoba:
Petr Kukač
Organizace:
Národni knihovna ČR
Telefon:
739632067

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password