Odborný rada v oddělení rešerší Úřadu průmyslového vlastnictví (služební místo)

Napsal uživatel Hana Churáčková dne 20. Září 2017 - 9:06.
Odborný rada v oddělení rešerší Úřadu průmyslového vlastnictví (www.upv.cz). Služba na tomto služebním místě bude vykonávána na dobu neurčitou. Služební místo je zařazeno do 12. platové třídy. Je požadováno VŠ vzdělání v magisterském studijním programu (informační nebo technické zaměření).
Náplň práce:
Náplň činnosti na služebním místě spočívá v provádění specializovaných rešerší k předmětům práv průmyslového vlastnictví v relevantních informačních zdrojích, v zajišťování informačních služeb pro veřejnost, v podpoře uživatelů při práci s rešeršními systémy průmyslově právních informací, v podílení se na akcích ke zvyšování průmyslověprávního povědomí laické i odborné veřejnosti, v zajišťování kooperačních programů se zahraničními organizacemi na ochranu průmyslového vlastnictví (EUIPO, EPO, WIPO, atd.).
Platnost:
Středa, 20. Září 2017 - 8:45 - Úterý, 10. Říjen 2017 - 8:45
Požadavky:
Je požadováno VŠ vzdělání v magisterském studijním programu (informační nebo technické zaměření). Znalost anglického jazyka. Více info na: https://www.upv.cz/cs/upv/zamestnani/volna-sluzebni_pracovni-mista.html
Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Gavendová

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password