Národní agentura ISBN v ČR

Napsal uživatel Antonín Jeřábek dne 7. Březen 2017 - 15:02.
Národní knihovna ČR, Odbor doplňování a zpracování fondů, Oddělení mezinárodních agentur přijme pracovnici/pracovníka na celý úvazek, na dobu určitou s perspektivou trvalého pracovního poměru. Platové zařazení podle nařízení vlády č. 278/2015 Sb. - třída 11. Zaměstnanecké benefity: stravenky, karta AMG opravňující k bezplatným nebo zvýhodněným vstupům do řady vybraných památek, muzeí a galerií, 5 týdnů dovolené, 3 dny placeného indispozičního volna.
Náplň práce:
Přijímání nových vydavatelů do systému ISBN (systému mezinárodního standardního číslování knih) a vedení báze nakladatelů/vydavatelů.
Platnost:
Úterý, 7. Březen 2017 - 14:30 - Středa, 7. Červen 2017 - 14:30
Požadavky:
VŠ nejlépe knihovnictví/informační věda, praxe v knihovně vítána, práce s lidmi, počítačová gramotnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Kontaktní osoba:
Antonín Jeřábek
Organizace:
Národní knihovna ČR
Telefon:
221 663 441

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password