Nabídka zaměstnání

Napsal uživatel Mgr. Eva Bartůňková dne 12. Červen 2017 - 7:46.
Knihovnický institut Národní knihovny přijme do svého Studijního a informačního oddělení pracovníka/pracovnici na celý úvazek. Více informací: http://ipk.nkp.cz/ http://aleph.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-a&local_base=kkl http://ipk.nkp.cz/knihovnicky-institut/studijni-a-informacni-oddeleni
Náplň práce:
Rámcová pracovní náplň: redakční a technická správa portálu IPK, katalogizace internetových zdrojů do databáze KKL, rešerše, služby v Knihovně knihovnické literatury.
Platnost:
Pondělí, 12. Červen 2017 - 7:45 - Středa, 12. Červenec 2017 - 7:45
Požadavky:
Požadavky: vysokoškolské vzdělání a zkušenosti především s katalogizací a správou webu. Výhodou je knihovnické vzdělání, znalost katalogizace podle RDA. Věk nerozhoduje. Nabízíme: Platové zařazení T12, benefity (stravenky, karta AMG, 5 týdnů dovolené).
Kontaktní osoba:
Eva Bartůňková

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password