Nabídka práce NLK v Mostě

Napsal uživatel Mgr. Lenka Maix... dne 20. Prosinec 2016 - 13:26.
Národní lékařská knihovna přijme pracovníka do depozitáře umístěného v areálu Krajské zdravotní a.s. - Nemocnice Most, o.z., J.E. Purkyně 270, Most na pozici knihovník pracovník správy fondů. Nástup: leden-březen 2017 Platové zařazení: tř. 8 dle katalogu prací Pracovní úvazek: 0,5
Náplň práce:
fyzická péče o knihovní fond, revize knihovního fondu, pořádání knihovního fondu, evidence exemplářových údajů v automatizovaném knihovnickém systému, vyřizování uživatelských požadavků z depozitáře Most (výpůjčky, kopie, skeny)
Platnost:
Úterý, 20. Prosinec 2016 - 13:15 - Pátek, 31. Březen 2017 - 13:15
Požadavky:
střední vzdělání s maturitní zkouškou, počítačová gramotnost, pečlivost a samostatnost
Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Maixnerová
Organizace:
Národní lékařská knihovna
Telefon:
296 335 925

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password