Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i. přijme knihovníky/katalogizátory

Napsal uživatel Jana Dvorakova dne 7. Červen 2017 - 18:48.
Práci v novém dvanáctičlenném týmu na projektu katalogizace výjimečného knihovního fondu historické hodnoty (cizojazyčné monografie 19. a 20. století, periodika, staré tisky) včetně adjustace svazků. Financování projektu je zatím zajištěno na 2 roky (s pravděpodobným prodloužením). Upřednostňujeme práci na celý pracovní úvazek a nabízíme pružné rozvržení pracovní doby. Ohodnocení: nástupní plat 21.000 Kč plus osobní ohodnocení. 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a důchodové připojištění. Moderní pracovní prostředí ve studovně nově zrekonstruovaného depozitáře (Gabčíkova 10, Praha 8). Předpokládaný začátek projektu září 2017.
Náplň práce:
Jmenná a věcná katalogizace tištěných dokumentů původní knihovny prezidenta T. G. Masaryka.
Platnost:
Středa, 7. Červen 2017 - 18:45 - Pátek, 23. Červen 2017 - 23:45
Požadavky:
Optimálně vzdělání v knihovnickém oboru (SŠ i VŠ) nebo předchozí katalogizační praxe. Znalost katalogizace v systému Aleph ve formátu MARC21 a pravidel AACR2/RDA (možnost doškolení). Vhodné i pro čerstvé absolventy knihovnických oborů. Alespoň pasivní znalost světových jazyků. Základní technické znalosti práce s PC. Pečlivost, zájem o obor. Strukturovaný životopis zasílejte, prosím, elektronicky k rukám Jany Dvořákové, Knihovna Masarykova ústavu a Archivu AV ČR (Na Florenci 3, Praha 1) do 23. června 2017, e-mail: dvorakova@mua.cas.cz
Kontaktní osoba:
Jana Dvořáková
Organizace:
Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>