konference INFORUM 2018 - nabídka brigády pro studenty

Napsal uživatel Jana Machonská dne 9. Květen 2018 - 11:35.
Hledáme brigádníky z řad studentů pro 24. ročník konference INFORUM 2018, která se bude konat ve dnech 29.-30.5. 2018 na Vysoké škole ekonomické v Praze. https://www.inforum.cz. Odměna: 120-145 Kč/hodinu dle typu vykonávané práce. Oběd v úterý a ve středu zajištěn. Dotazy rádi zodpovíme, v případě zájmu neváhejte kontaktovat paní Martinu Krátkou z Albertina icome Praha
Náplň práce:
Od 22.5. – 24.5. ve Štěpánské 16 (Praha 1), tisk a laminace jmenovek a kompletace obálek pro účastníky (spíše pro dívky, je třeba pečlivost, 2 brigádnice) /// V pátek 25.5.- 9-14 hod ve Štěpánské 16 (Praha 1) kompletace tašek pro účastníky konference a příprava materiálu pro odvoz /// V úterý 29.5. - 6.30-18.30 hod na Vysoké škole ekonomické - registrace účastníků, přestávky na kávu (podává se káva, voda, čaj, drobné občerstvení), půjčování sluchátek pro simultánní tlumočení, obsluha v šatně, dozor a organizace při podávání obědů, úklid po skončení konference + cca 3 brigádníci na organizaci rautu v Rajské budově VŠE až do 23 hod /// Ve středu 30.5. – 7:15-17:00 na Vysoké škole ekonomické - registrace účastníků, přestávky na kávu (podává se káva, voda, čaj, drobné občerstvení), půjčování sluchátek pro simultánní tlumočení, obsluha v šatně, dozor a organizace při podávání obědů, úklid po skončení konference a odvoz veškerého materiálu zpět do Štěpánské.
Platnost:
Úterý, 29. Květen 2018 - 6:30 - Středa, 30. Květen 2018 - 16:30
Požadavky:
Upřednostňujeme studenty, kteří mohou pracovat po celou dobu konání akce.
Kontaktní osoba:
Martina Krátká
Organizace:
Albertina icome Praha
Telefon:
222 231 212

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>