Knihovník/knihovnice v Knihovně Jabok (0,5 úvazku od 1.1.2018)

Napsal uživatel Mgr. Eva Cerniňáková dne 18. Říjen 2017 - 15:30.
- Různorodou práci v malém kolektivu odborné knihovny, kontakt s mladými lidmi - Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy - Plat dle interních mzdových předpisů VOŠ JABOK - Výhledově možnost navýšení úvazku
Náplň práce:
- Správa knihovního fondu a katalogizace v knihovním systému Evergreen - Zajištění výpůjčních služeb - Podíl na rešeršních činnostech a práci s elektronickými informačními zdroji - Odborná komunikace se studenty a učiteli Jaboku aj.
Platnost:
Středa, 18. Říjen 2017 - 15:15 - Pondělí, 13. Listopad 2017 - 23:45
Požadavky:
- VŠ nebo VOŠ v oboru informační věda a knihovnictví (případně doložitelná dlouhodobá praxe v knihovně) - Znalost katalogizace různých typů dokumentů ( MARC21 a RDA) - Dobrou znalost práce s výpočetní technikou a s kancelářskými programy, zkušenosti s prací v knihovním softwaru, orientaci v oblasti elektronických informačních zdrojů - Spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce - Aktivní znalost angličtiny, němčina vítána - Dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup ke klientům a ochotu učit se novým věcem - Orientace v problematice pedagogiky, sociální práce a souvisejících oborů výhodou
Kontaktní osoba:
Eva Cerniňáková
Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická
Telefon:
211222409

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password