Knihovník/knihovnice - Fyziologický ústav AV ČR

Napsal uživatel RNDr. Zuzana Lisková dne 14. Září 2017 - 9:01.
• plný pracovní úvazek (zkrácený pracovní úvazek lze dohodnout na omezenou dobu) • pracoviště: Středisko vědeckých informací Fyziologického ústavu AV ČR, Vídeňská 1083, Praha 4 – Krč • dobrá dopravní dostupnost MHD, možnost parkování • zajímavou a různorodou práci v příjemném prostředí moderní akademické knihovny a malého kolektivu • možnost získání nových dovedností a znalostí • platové ohodnocení dle Vniřního mzdového předpisu Fyziologického ústavu • 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele • pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok v návaznosti na vnitřní předpisy, další prodloužení pracovní smlouvy je na dohodě zaměstnance a zaměstnavatele • nástup možný od 1.12.2017
Náplň práce:
• agenda odborných elektronických informačních zdrojů: administrace, sledování statistik využívání • sledování změn v aktualizovaných e-databázích s návazností na aktualizaci webu a souvisejících systémů • průběžná kontrola, údržba a úprava knihovního webu • citační a bibliometrické analýzy pro potřeby hodnocení vědecké práce • poradenská činnost v oblasti práce v odborných e-zdrojích • účast na běžných knihovnických činnostech vč. služeb u výpůjčního a informačního pultu - max. 2 x týdně
Platnost:
Čtvrtek, 14. Září 2017 - 9:00 - Úterý, 31. Říjen 2017 - 9:00
Požadavky:
• ukončené SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oboru knihovnictví či příbuzných oborech, případně praxe v oboru • alespoň pasivní znalost anglického jazyka • výborná uživatelská znalost práce na PC • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, vstřícnost k lidem, dobré komunikační schopnosti • výhodou: o orientace v odborných elektronických informačních zdrojích, zejména z oblasti biomedicíny o zkušenost s EZB, EZproxy o zkušenosti se správou/tvorbou webových stránek o znalost akademického prostředí
Kontaktní osoba:
Zuzana Lisková
Fyziologický ústav AV ČR, Středisko vědeckých informací , Vídeňská 1083, Praha 4 – Krč

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password