Knihovník ve výpůjčce - 1,0

Napsal uživatel Zdenko Širka dne 2. Únor 2018 - 17:31.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Plný pracovní úvazek, práci v největší teologické knihovny v ČR a největší knihovny v rámci UK, dlouhodobou perspektivu, příspěvek na stravování (závodní stravování), příjemní pracovní kolektiv, zajímavou práci na veřejné vysoké škole, 5 týdnů dovolené, platové zařazení dle vnitřního mzdového předpisu UK.
Náplň práce:
Běžná knihovnická práce v oddělení služeb: výpůjčka (každý den), opravy knihovního fondu, revize fondu, MVS, a jiné úkoly.
Platnost:
Pátek, 2. Únor 2018 - 17:30 - Neděle, 18. Březen 2018 - 17:30
Požadavky:
VŠ vzdělání (nejlépe v oboru, není podmínkou), očekává se samostatnost, pečlivost, aktivní přístup a ochota dlouhodobé spolupráce (důležité!); vybranému uchazeči bez knihovnické zkušenosti bude poskytnuto potřebné zaškolení. Předpokládaný nástup: 1. duben 2018. Přihlášku doloženou strukturovaným životopisem a doklady o vzdělání zasílejte na email sirka@ktf.cuni.cz (Zdenko Širka, vedoucí knihovny)
Kontaktní osoba:
Zdenko Širka, vedoucí knihovny
Organizace:
Knihovna Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy
Telefon:
220 181 512

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>