Knihovník ve službách - Knihovna AV ČR, v. v. i.

Napsal uživatel Jana Grillová dne 29. Květen 2018 - 9:28.
Od září 2018 nabízíme 80% či 40% úvazek ve službách. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, nabízíme stravenky, dovolenou dle úvazku, jazykové kurzy. Místo práce v centru Prahy naproti Národnímu divadlu. Směny (v otevíracích hodinách po-pá 9-19 hod.) plánujeme s ohledem na studující a časové možnosti každého z nás. Informace o platu: základní plat 80% úvazek = 12 020 Kč hrubého, 40% = 6 010 Kč hrubého. Po 3 měsících zkušební lhůty a oboustranné spokojenosti možnost navýšení o osobní ohodnocení.
Náplň práce:
Jedná se zejména o přímou komunikaci se čtenáři a práci se specializovaným fondem odborné knihovny. Základem jsou výpůjční, referenční, informační služby, orientace v EIZ, digitálních službách. Je potřeba mít dobrý přehled o službách knihovny a nabídkách ostatních institucí.
Platnost:
Úterý, 29. Květen 2018 - 9:15 - Neděle, 17. Červen 2018 - 23:00
Požadavky:
Pro práci ve službách je potřeba zejména pozitivní vztah k práci s lidmi, velmi dobrá znalost angličtiny (aktivně i pasivně), počítačová gramotnost a obecně schopnost rychle se učit. Je nutné pracovat min. dva dny v týdnu do 19 hod., čím více večerů, tím lépe. Výhodou je možnost přijít před nástupem, během července, na prvotní seznámení.
Kontaktní osoba:
Jana Grillová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v. i.

Máme zde 1 komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>