Knihovník v přímých službách - výpůjční a informační služby

Napsal uživatel Jana Grillová dne 4. Září 2018 - 16:23.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Knihovna AV ČR shání nové kolegy do služeb, na 60% (nejlépe od října 2018) a 100% úvazek (od listopadu 2018). Sídlo AV ČR se nachází v centru Prahy, nabízíme stravenky, dovolenou dle výše úvazku, jazykové kurzy, příjemný kolektiv, flexibilní rozvrh směn.
Náplň práce:
Výpůjční, informační, referenční služby, práce se čtenáři i knihami, organizace fondu, komunikace v anglickém jazyce.
Platnost:
Úterý, 4. Září 2018 - 16:15 - Pátek, 21. Září 2018 - 19:00
Požadavky:
Moci pracovat minimálně 2-3 dny v týdnu do 7 do večera: 60% úvazek vždy úterý a středa, mít pozitivní vztah k práci s lidmi, schopnost rychle se učit, umět dobře anglicky, mít slušnou počítačovou gramotnost. Výhodou je předešlé studium knihovnictví či zkušenost s prací v knihovně. ---- Zasílejte životopis s průvodním dopisem. Vybraní kandidáti budou pozvání na osobní pohovor.
Kontaktní osoba:
Jana Grillová
Organizace:
Knihovna AV ČR, v. v i.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>