Knihovník katalogizátor

Napsal uživatel Mgr. Ivana Pitt... dne 15. Květen 2018 - 13:51.
Do našeho malého pracovního kolektivu hledáme nového kolegu/kolegyni. Hlavní náplní práce je zpracovávání dokumentů dle platných katalogizačních pravidel, služby ve studovně a další různorodé činnosti spojené s provozem knihovny, např. organizace Dne otevřených dveří, pořádání burzy knih atd. Nástup možný od 1.7. nebo po dohodě. Výhody práce v akademickém prostředí a malém pracovním kolektivu. Účast v grantových projektech. Stravenky a možnost využíváni podnikové rekreace v Krušných horách. Umožnění dalšího vzdělávání.
Náplň práce:
Jmenná a věcná katalogizace dokumentů dle platných katalogizačních pravidel, služby ve studovně, organizování občasných knihovnických a jiných pracovních akcí.
Platnost:
Úterý, 15. Květen 2018 - 13:45 - Neděle, 10. Červen 2018 - 20:00
Požadavky:
VŠ či SŠ vzdělání knihovnického směru, aktivní znalost knihovnických pravidel, pasívní znalost anglického a německého jazyka, dobrá znalost českého jazyka, zájem o knihovnictví, pečlivost. Nabídky (strukturovaný životopis, ověřené doklady o vzdělání) zasílejte do 10. června 2018 na adresu Historický ústav AV ČR, Prosecká 76, 190 00 Praha 9, k rukám Pavlíny Šubrové a zároveň e-mailem na adresu subrova@hiu.cas.cz
Kontaktní osoba:
Pavlína Šubrová, DiS.
Historický ústav AV ČR, v. v. i., Prosecká 809/76, 190 00 Praha 9
Telefon:
225 443 232

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password