Knihovník – katalogizátor

Napsal uživatel Ing. Helena Vorlová dne 30. Červenec 2018 - 11:07.
Možnost osobního a profesního rozvoje; práci na celý úvazek (40 hodin za týden) na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce; práci v prostředí moderní knihovny významné instituce; zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití); platové zařazení podle platného mzdového předpisu JU.
Náplň práce:
Hlavní náplní práce je zpracovávání přírůstků monografií, seriálů i elektronických nosičů dle platných katalogizačních pravidel prostřednictvím knihovnického systému Aleph, občasné poskytování výpůjčních služeb a další různorodé činnosti spojené s provozem knihovny.
Platnost:
Pondělí, 30. Červenec 2018 - 10:45 - Neděle, 30. Září 2018 - 10:45
Požadavky:
SŠ/VŠ se zaměřením na informační studia a knihovnictví; aktivní znalost knihovnických pravidel; pasívní znalost anglického a německého jazyka; pečlivost, spolehlivost, systematičnost, komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce; znalost práce s knihovními katalogy a informačními zdroji. Uvažovaný nástup: prosinec 2018 – leden 2019. Stručný motivační dopis se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zasílejte na e-mail: vorlova@lib.jcu.cz.
Kontaktní osoba:
Ing. Helena Vorlová
Organizace:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>