Knihovnice/knihovník v odborné knihovně

Napsal uživatel Antonín Šíma dne 15. Červen 2021 - 14:45.
· nástup od 1. 8. 2021 (nebo dle dohody). · plný úvazek v rozsahu 40 hod. týdně (podle dohody možnost zkráceného úvazku) . · pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. · mzdové ohodnocení odpovídající Vnitřnímu mzdovému předpisu FLÚ. · zajímavou a různorodou práci v malém pracovním kolektivu. · příjemné pracovní prostředí. · zaměstnanecké benefity (až 5 týdnů dovolené, až 8 sick days, stravenkovou kartu). · možnost dalšího rozvoje (knihovnické, odborné a jazykové kurzy). · pracoviště v centru Prahy.
Náplň práce:
• správa fondu knihovny. • evidence a technický popis knihovních dokumentů. • metodické zajištění probíhající katalogizace a rekatalogizace knihovních dokumentů. • akvizice (knihy, periodika). • participace na službách knihovny (výpůjční služby, MVS).
Platnost:
Úterý, 15. Červen 2021 - 14:30 - Pondělí, 5. Červenec 2021 - 12:00
Požadavky:
• VŠ vzdělání knihovnického, příp. humanitního směru. • znalost katalogizace podle katalogizačních pravidel RDA, datový formát MARC 21 (zkušenost s knihovním systémem ALEPH výhodou). • znalost práce s kancelářskými aplikacemi MS Office (Excel, Word, Outlook). • aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka slovem i písmem (angličtina, němčina). • zájem o práci v oborové knihovně (předešlá pracovní zkušenost na podobné pozici výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy ÚISK). • příjemné vystupování, bezúhonnost, spolehlivost, systematičnost a komunikativnost. Dokumenty požadované k žádosti: - strukturovaný životopis včetně referencí - průvodní dopis se zdůvodněním zájmu o pracovní pozici Přihlášku zasílejte e-mailem na adresu kks@ics.cas.cz nejpozději do 5. 7. 2021.
Kontaktní osoba:
Antonín Šíma
Organizace:
Filosofický ústav AV ČR, v.v.i.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password