knihovnice/knihovník do Vědecké lékařské knihovny IKEM

Napsal uživatel Zuzana Fialová dne 10. Červenec 2018 - 12:17.
Typ:
Nabídka (Nabízím práci)
Nabízím(e):
Smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po 1 roce * 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna * Dotované obědy v závodní jídelně za 27,- Kč * Příspěvek na důchodové připojištění * Kredit na nákupy v lékárně IKEM * Sleva na nákupy v ústavní lékárně a prodejně zdravotnických potřeb *
Náplň práce:
Zpracování rešerší z českých i zahraničních zdrojů * Administrace informačního systému na evidenci publikační činnosti * Obsluha knihovnického IS Medvik * Poskytování referenčních služeb * Další knihovnické činnosti *
Platnost:
Úterý, 10. Červenec 2018 - 12:00 - Pátek, 17. Srpen 2018 - 18:00
Požadavky:
SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání knihovnického směru * Výborná schopnost orientace v informačních systémech * Znalost rešeršních strategií v českých i zahraničních databázích * Orientace v medicínské problematice výhodou * Pokročilá znalost angličtiny * Dobrá znalost MS Office * Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se *
Kontaktní osoba:
PhDr. Zuzana Fialová
Organizace:
Institut klinické a experimentální medicíny
Telefon:
236 055 074

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password