Knihovna UPM hledá knihovnici/knihovníka - úsek služeb

Napsal uživatel Eva Vondálová dne 7. Červen 2018 - 9:48.
• pestrou práci v příjemném prostředí specializované knihovny • celý pracovní úvazek na dobu jednoho roku s perspektivou trvalého pracovního poměru • platové zařazení dle tabulek MK ČR- třída 11 • benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, členství v AMG Předpokládaný nástup od 1. srpna 2018 či dle dohody. Uměleckoprůmyslové museum v Praze je státní příspěvkovou organizací s mezinárodním významem. Muzeum odborně spravuje a vědecky zpracovává umělecké sbírky a provozuje veřejně přístupnou knihovnu zaměřenou na volné a užité umění, architekturu a design.
Náplň práce:
• Aktualizace webových stránek knihovny a dalších elektronických zdrojů • Příprava a realizace propagačních aktivit knihovny • Výpůjční služba v knihovně, informační a rešeršní služby • Podílí se na katalogizaci a retrokatalogizaci fondu
Platnost:
Čtvrtek, 7. Červen 2018 - 9:45 - Neděle, 24. Červen 2018 - 9:45
Požadavky:
• vysokoškolské vzdělání humanitního zaměření, v oboru knihovnictví nebo oborech příbuzných • pokročilou znalost v užívání PC a internetu, zkušenost se správou webových stránek, sociálních sítí či elektronických databází • základní orientaci v oblastech výtvarné umění, užité umění a design • zájem o aktuální dění v oboru, ochotu učit se novým věcem a podílet se na dalším rozvoji knihovny • komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost • samostatnost a schopnost práce týmu • angličtinu na komunikativní úrovni, znalosti dalšího cizího jazyka výhodou • uchazeče prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu do výše uvedeného data
Kontaktní osoba:
Eva Vondálová, ředitelka knihovny
Organizace:
Uměleckoprůmyslové museum v Praze, knihovna
Telefon:
770 135 478

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password