Knihovna na Vinohradech hledá knihovníka/knihovnici na dobu určitou

Napsal uživatel Běla Uhlířová dne 7. Únor 2017 - 13:00.
práce na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) na dobu určitou (do 28. 2. 2018), nástup od 1. 3. 2017 , ohodnocení dle platných platových tarifů, platová třída 8, stravenky, různorodá práce v malém kolektivu.
Náplň práce:
výpůjční protokol, práce s dospělými čtenáři, dohled ve studovně, práce s on-line katalogem, údržba knihovního fondu.
Platnost:
Úterý, 7. Únor 2017 - 12:45 - Úterý, 21. Únor 2017 - 12:45
Požadavky:
úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe knihovnického směru, výborná uživatelská znalost práce s PC podmínkou, znalost knihovnického systému Clavius výhodou, znalost katalogizačních pravidel výhodou, pracovní doba nerovnoměrná, převážně 10:00 – 18:00, občasné sobotní služby.
Kontaktní osoba:
Lenka Indrová
Knihovna na Vinohradech, Vinohradská 1431/69, 120 00 Praha 2

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
registration login password